Navigace
Home > YouTubeři > Fredyho videa > Neuvěřitelná historie série Doom! [Fredyho videa]

Neuvěřitelná historie série Doom! [Fredyho videa]

Video vydal Youtuber na kanálu Fredyho videa. Profil Youtubera najdeš na Fredy ~ fredy.ytbr.cz.

Tohle je pouze trailer, kompletní dokument najdeš tady: www.youtube.com/watch?v=wu7SdGpzCiM

Ahoj kamarádi, pamatujete si ještě na naše speciální videa, která jsme tu na kanále vydávali? Na Herní historie a příběhy? Patřila mezi ně třeba Historie PlayStation, Resident Evila a Minecraftu, nebo Příběh God of War a třeba taky Metra. Tahle videa byla vždycky hodně oblíbená, a proto bych nejspíš měl zmínit, že tady už vycházet nebudou. Přesouvají se totiž na nový kanál jménem Narratic.

Narratic je projekt několika lidí, mezi které patřím i já. Začali jsme společně pracovat na nových dílech těchto videí a rozhodli jsme se, že je společně posuneme ještě o level výš a uděláme z nich plnohodnotné dokumenty, nebo v případě Příběhů až rozhlasové hry. A jelikož je to práce několika lidí a ne jen mě, budou tato videa vycházet na společném kanále, Narraticu. Prvním z nich bude už zítra Historie Dooma a já bych vás chtěl moc o něco poprosit.

Pokud máš chvilku času, prosím klikni na video, nastav si u něj zvoneček a stav se zítra ve tři na premiéru. Narratic je nový kanál a jako takový ještě nemá žádné diváky. Kdokoliv, kdo se přijde podívat nám moc pomůže. Úplně stejně samozřejmě pomůže i to, když video někomu nasdílíš nebo dáš Narraticu odběr. Na kanále ještě navíc není ani zpeněžnění, takže prvních pár měsíců budou videa bez reklam. To by samozřejmě zase tak nevadilo, ale už teď nás celý projekt stál spoustu peněz, nehledě na čas, a byla by hrozná škoda, kdybychom ho spustili jen tak pro nikoho. Pokud si tedy zítra nebo kdykoliv jindy najdeš chvilku času, stav se za námi a užij si video, které vzniklo společným úsilím několika lidí, desítkami hodin práce, potu, a hlavně radosti z toho, že se můžeme podílet na něčem, co má smysl. Děkujeme!

Napsat komentář

Top