Navigace
Home > YouTubeři > StudioMoonTV > 12 Minecraft Módov, ktoré posúvajú Minecraft na iný level [StudioMoonTV]

12 Minecraft Módov, ktoré posúvajú Minecraft na iný level [StudioMoonTV]

Video vydal Youtuber na kanálu StudioMoonTV. Profil Youtubera najdeš na Moon ~ moon.ytbr.cz.

👉MERCH: moonovmerch.sk 👈

12 Minecraft Módov, ktoré posúvajú Minecraft na iný level
😄 ODOBERAJ pre ďalšie videá! 🡆 bit.ly/2ls9UP3
👍 Zaškrtni zvonček aby si dostával upozornenia keď vydám video!
👍 Prosím zanechaj LIKE a ZDIEĽAJ toto video!

MÓDY:
Optifine: optifine.net/home
SEUS Shadery: sonicether.com/seus/
Sildurs Shadery: sildurs-shaders.github.io/
Pulchra Resourcepack: atlas.graphics/pulchra

First Person Render www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/first-person-render
Shoulder Surfing www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/shoulder-surfing-reloaded
Mo’Bends www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/mo-bends
Biome Bundle www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/biome-bundle
Recurrent Complex www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/recurrent-complex
Fancy Block Particles www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/fancy-block-particles
Exotic Birds www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/exotic-birds
Quark quark.vazkii.net/
Animania www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/animania
Better Foliage www.curseforge.com/minecraft/mc-mods/better-foliage

UPOZORNENIE: Nie všetky módy so sebou spolupracujú. Čiže neočakávajte to, že keď tieto všetký módy nahádžete do kopy do Minecraftu, tak vám to bude fungovať.

🡆MÔJ DRUHÝ YOUTUBE KANÁL!
www.youtube.com/studiomoontv2
www.youtube.com/mackajackie

👉POUŽITÁ HUDBA👈
Epidemic Sounds: player.epidemicsound.com
Kevin Macleod: incompetech.com

😍 POZRI SI NAŠE SOCIÁLNE SIETE!
🡆 Facebook – www.facebook.com/studiomoontv
🡆 Instagram – www.instagram.com/studiomoontv
🡆 Ask – ask.fm/studiomoontvofficial

🔥INTRO VYROBIL🔥
Exton Graphics: www.youtube.com/user/ExtonGraphics
Hudba v intre: www.youtube.com/watch?v=GHiovIidNas

Platenú propagáciu vašich serverov a ostatné obchodné záležitosti riešte cez tento e-mail
🡆 moonstrifestudiomoontv@gmail.com

🡆 Video som strihal v Sony Vegas Pro 14
🡆 Video bolo natáčané pomocou programu OBS Studio

StudioMoonTV 2019

Napsat komentář

Top